Din kundvagn är tom

Uttryck dig genom ditt hems inredning
Omge dig själv med vackra saker

Vet du inte hur du ska börja?

Se våra erbjudande

Tygkollektion City

slider-01.jpg
slider-04.jpg
slider-05.jpg
slider-08.jpg
slider-07.jpg
slider-06.jpg
slider-02.jpg
sq400
sq400
sq400
sq400
sq400
sq400
sq400
sq400
sq400
sq400
sq400
0.jpg
1.jpg
1.jpg
1.jpg
1.jpg
1.jpg
1.jpg
1.jpg
1.jpg
1.jpg

City - Färgstark kollektion med chenilleeffekt

Slitstarkt tyg för IKEA-överdrag, kuddar och sängöverkast

Ge ditt hem nytt liv med vår vackra kollektion av textilier med chenilleeffekt och extra hög slitstyrka. Tyget har en mjuk och strukturerad yta som känns lyxig och samtidigt tål dagligt bruk. Den täta väven och hållbara kvaliteten gör kollektionen idealisk för dig som vill ha både funktion och stil.

Perfekt för IKEA-överdrag och heminredning

Den här kollektionen passar till många olika projekt och är särskilt lämpad för:

Oavsett om du vill fräscha upp en gammal soffa eller skapa en harmonisk färgpalett i vardagsrummet eller sovrummet, är den här kollektionen ett stilrent och praktiskt val.

Välj bland många färger

Kollektionen finns i ett brett urval av moderna och klassiska färger, så att du enkelt kan hitta en nyans som passar din inredning. Den vackra chenilleeffekten ger färgerna djup och karaktär – perfekt för både skandinavisk minimalism och färgstarka hem.

Från 260,00 kr / lpm

Tyg i kollektionen City